Školská rada

s účinností od 01. 09. 2017 do 31. 08. 2023

Složení:

Zástupci zřizovatele

  • Václav Svoboda
  • Ladislava Šťastná

Zástupci rodičů

  • Jan Kraft
  • Iveta Kůtová

Zástupci pedagogů

  • Blanka Rösslerová
  • Helena Muchová
Statistika webu od 30.8.2020
  • 0
  • 1
  • 1
  • 614
  • 157
  • 3 476
  • 14 091
  • 52 794
  • 52 794
  • 60
  • 37
  • 27
  • 12. 11. 2020
Archiv příspěvků