Prohlášení o přístupnosti

Tento dokument obsahuje:

 • Prohlášení o přístupnosti webové prezentace ZŠ Zárečná, Tachov.
 • Popis používaných formátů dat.
 • Kontakt na správu webu.

Forma zveřejňovaných informací je v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (zákon o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací). Výjimku tvoří PDF dokumenty a popisy obrázků, u kterých nelze vyloučit, že některé z nich nesplňují podmínky pro strojové čtení. V případě nalezení problematického obsahu, prosíme, využijte kontakt na správce webu (viz níže).

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

 • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
 • DOC, XLS, PPT – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
 • RTF – dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
 • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.
 • Výjimečně jsou na těchto stránkách umístěny také dokumenty ve formátech DOCX, XLSX, PPTX . I v tomto případě společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče. V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a domluvte si zaslání souboru v jiném formátu, případně vyžádejte další informace.

Kontakt na správu webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu michal.lasko@L7.cz.

Statistika webu od 30.8.2020
 • 1
 • 237
 • 40
 • 428
 • 129
 • 3 149
 • 11 935
 • 157 682
 • 533 183
 • 669
 • 190
 • 35
 • 4. 12. 2023