Žáci za katedrou

30.3.2010 byl realizován projekt ke Dni učitelů nazvaný "ŽÁCI ZA KATEDROU".

Žákyně 7.A a 7.B si vyzkoušely roli učitelek ve třídách prvního stupně.

Děvčata společenskovědního semináře sepsala krátký článek k projektu Žáci za katedrou.

Žáci za katedrou

Dne 30. března probíhala výuka na ZŠ v Zárečné ulici trochu jinak než v jiných dnech. Za katedru usedly žákyně sedmých tříd ze společenskovědního semináře. Vyučovaly ve třídách prvního stupně matematiku, český jazyk a prvouku. Hodiny probíhaly pomocí her a soutěží.

Některé věci byly běžné, například počítání do sešitu a na tabuli. Žákyně vyučovaly hodné i zlobivé žáky, ale i přesto probíhaly hodiny v pohodě a uběhly rychle

. Některé děti byly velmi aktivní a bystré. Tato akce se konala u příležitosti Dne učitelů, který byl 28. března.

Akce proběhla také proto, aby si učitelé alespoň jeden den školního roku odpočinuli.

Za společenskovědní seminář napsaly žákyně 7. B - Denisa Zacpalová, Denisa Blahoutová, Veronika Větrovská, Anna Kotrbová a Kateřina Salajková