Sportovní úspěchy našich žáků v okresních kolech v měsíci březnu

• basketbal dívek 8. - 9. tříd - 1. místo (postup do krajského finále)
  • halová kopané žáků 6. - 7. tříd - 3. místo
  • Jarní pětiboj Odznaku všestrannosti olympijských vítězů - 4. - 8. třídy - 1., 2. a 3. místo!
  • Preventan Cup - vybíjená 4. - 5. třídy - kategorie otevřená (tým mohou tvořit chlapci a dívky nebo jen chlapci) - 1. místo (postup do krajského finále)
  • AND 1 CUP - basketbal žáků 6. - 7. tříd- dívky 1. místo (postup do krajského kola), chlapci 2. místo

Mimo halovou kopanou byla pořadatelem ostatních akcí naše škola a obě soutěže v basketbale se uskutečnily v tělocvičnách naší školy!

Poděkování patří všem pomocníkům z řad žáků a učitelům školy, kteří žáky na soutěže dobře připravili a výrazně pomohli i v rozhodování turnajů.