ZÁŘÍ 2015

I v letošním roce je naplněna kapacita naší školní družiny na 100%. Máme čtyři oddělení, v každém je zapsáno 30 dětí.

• 1. oddělení Berušky – děti z prvních a druhých tříd, vychovatelka Bohumila Matoušková
  • 2. oddělení Ještěrky – děti z třetích tříd, vychovatelka Dagmar Hrabovská
  • 3. oddělení Žabky – děti z prvních tříd, vychovatelka Dana Hnátová
  • 4. oddělení Motýlci – děti z druhých tříd, vychovatelka Iva Mikulová

V září proběhlo v družině několik akcí. V úterý 15.9. navštívila oddělení Ještěrek vedoucí městské knihovny p.Erretová. Pro děti si připravila pohádkové kvízy a předčítání z dětských knih.

Ve čtvrtek 17.9. se uskutečnily hned dvě akce. Berušky vyrazily na lezeckou stěnu a pyramidu u Mraveniště.

Žabky se ten samý den vydaly do tachovského muzea, kde si prohlédly výstavu Fenomén Merkur. Děti měly možnost si s Merkurem i pohrát a něco vyrobit.

Poslední zářijový den navštívily děti z Ještěrek městskou knihovnu a předaly zde svoje obrázky a výrobky.

Fotografie číslo 16