ZÁŘÍ 2014

V letošním roce máme v naší školní družině opět otevřena čtyři oddělení – Berušky (Bohumila Matoušková), Ještěrky (Dagmar Hrabovská), Žabky (Dana Hnátová) a Motýlky (Iva Mikulová). A i tento rok chystáme pro děti spoustu akcí.

Do soutěže o maskota dětského oddělení městské knihovny se zapojily děti z Ještěrek.

Vodníčka Knihovníčka odnesly do knihovny ve čtvrtek 11.9.

V úterý 19.9. si zašly Žabky do muzejní zahrady. Prohlédly si zde dobové fotografie a zahrály různé hry, ke kterým využily i dětské průlezky.

Pokud to počasí dovolí, chtěli bychom si do zahrady zajít ještě v říjnu a zahrát si kuželky, které jsou zde k dispozici.

Berušky se 23.9. vydaly na Minerálku, aby si na Mži pustily papírové lodičky a parníky, které si ve školní družině vyrobily.

Do oddělení Ještěrek zavítala ve čtvrtek 25.9. vedoucí městské knihovny p. Erretová. Pro děti si připravila pohádkové kvízy.

Poslední zářijový den proběhly hned dvě akce. Žabky se vydaly na Lezeckou pyramidu u Mraveniště a děti z Ještěrek si protáhly těla při relaxační józe pod vedením Evy Šmejkalové.