Školní družina - září 2013

Nový školní rok začal pracovně. Abychom uspokojili všechny zájemce o naši školní družinu, otevřeli jsme čtvrté oddělení s názvem Motýlci.

V září proběhlo i několik akcí. Ve středu 18.9. se vydaly Ještěrky na návštěvu do MŠ Stadtrodská, kde si děti nejen pohrály s malými kamarády, ale také pomohly s uklízením lehátek po odpoledním odpočinku.

Prvňáčci ze Žabek využili hezkého počasí a šli si v úterý 24.9. užít odpoledne na dětské hřiště na sídlišti Východ. Na to samé hřiště vyrazily v září i děti z Berušek.

Poslední zářijovou akcí byl 25.9. bowling Ještěrek na tachovském zimním stadionu. Sportovní odpoledne si děti moc užily a už se těší na další bowlingové klání.

Fotografie číslo 16