Školní družina - září 2011

V polovině září se vydala všechna tři oddělení naší školní družiny na exkurzi do Mraveniště. Děti si prohlédly prostory domu dětí a vyzkoušely si horolezeckou stěnu. Na hřišti pak měly možnost seznámit se a vyzkoušet nedávno vybudovanou lezeckou pyramidu. Dětem se moc líbila a určitě ji budeme v budoucnu využívat.

V úterý 20.9. 2011 navštívily Ještěrky dětské oddělení městské knihovny. Děti tam odnesly některé ze svých prací, měly možnost prohlédnout nebo vypůjčit si knihy a časopisy a využít počítač. 26.9. 2011 proběhla ve školní družině beseda s mluvčí tachovské policie p. Jirouškovou. Besedy se zúčastnila všechna tři oddělení a týkala se hlavně bezpečnosti dětí.

O den později vyrazily Ještěrky na návštěvu do MŠ Stadtrodská, kde zavzpomínaly na svá předškolní léta.