ŠD - ÚNOR 2016

Hned na začátku měsíce, a to ve středu 3.2., vyrazili Motýlci na společnou vycházku městem. Cestou si v bodech zaznamenávali trasu a ve školní družině potom společnými silami namalovali mapu svého výletu.

Další týden tvořily děti ze Žabek práce na výtvarnou soutěž Podmořský svět očima dětí, která se každoročně koná v rámci festivalu PAF.

Ve čtvrtek 11.2. se vydaly děti z Motýlků na turistický výlet na rozhlednu Vysoká a potom na Světce. Odtud jely zpátky do školy autobusem.

V ten samý den převzaly Ještěrky v kině Mže diplom za 2.místo ve výtvarné soutěži Rozkvetlá zahrada.

15.2. vyrazily Berušky k řece, aby společně nakrmily kachny. Cestou zpátky se zastavily v prodejně motocyklů, kde se schovaly před deštěm.

O den později navštívily děti ze Žabek své kamarády ve školní družině v ZŠ Kostelní. Společně si všichni pohráli a popovídali. Na závěr návštěvy pozvaly Žabky na oplátku děti z Kostelní do svojí školní družiny.

Zumbu si v únoru v tělocvičně pod vedením Věrky Hotové zacvičily 9.2. Berušky a 16.2. Ještěrky.

Sportovní odpoledne s plněním různých pohybových a vědomostních úkolů si užili ve čtvrtek 18.2. Motýlci.

V ten samý den zavítala do Ještěrek vedoucí městské knihovny p.Erretová. Pro děti si připravila další pohádkový kvíz a zároveň odměnila děti za ten minulý.

Poslední únorovou akcí byl společný maškarní karneval v tělocvičně školy. Děkujeme p. učitelce Věrce Hotové, která nám pomohla s jeho organizací. Děti i vychovatelky si odpoledne moc užily.