Školní družina - únor 2015

Ve středu 4. 2. si děti z Ještěrek protáhly tělo pod vedením Evy Šmejkalové při relaxační józe.

O dva dna později, a to v pátek 6.2., se vydaly děti z Berušek a Motýlků do tachovské Základní umělecké školy. Zhlédly zde loutkovou pohádku a potom si o loutkách i popovídaly s paní Sokolovou.

Na tradiční bowling na zimní stadión vyrazily 9.2. děti z Ještěrek. Tam jely MHD, zpátky šly pěšky.

12.2. přijaly Ještěrky pozvání na křest maskota dětského oddělení městské knihovny. Vodníka Knihovníka děti společně s paní vychovatelkou navrhly a vytvořily. Nyní se křtila jeho plyšová verze.

Do výtvarné soutěže „Podmořský svět očima dětí“ (PAF), se zapojily děti ze Žabek. Tentokrát vyráběly ze slaného těsta.

V maškarních kostýmech vyrazily ve čtvrtek 19.2. Ještěrky za svými malými kamarády do MŠ Pošumavská.

Kostýmy využily také děti a vychovatelky ze všech oddělení naší družiny při poslední únorové akci, kterou byl 20.2. společný maškarní karneval v tělocvičně školy. Děti si nejen zatančily, ale také zasoutěžily. Na všechny čekaly i sladké odměny. Karnevalové odpoledne si všichni moc a moc užili.

Plánované únorové divadelní představení Divadla Z bedny se pro nemoc pana Pohody přesouvá na úterý 3.března.