Školní družina - únor 2014

První únorovou akcí byla 4.2. relaxační jóga v Ještěrkách pod vedením Evy Šmejkalové.

Ten samý den vyrazily Žabky do muzea na zajímavou výstavu Indiánský svět. Tuto výstavu navštívily 6.2. i děti z Berušek a 14.2. z Motýlků.

V pondělí 10.2. zavítal do školní družiny p.Bobál ze záchranné stanice ze Studánky. Vyzvedl si zde sbírku, kterou uspořádaly Ještěrky a ke které se přidaly i některé děti ze Žabek. A nepřišel sám, přivedl dětem ukázat i krásnou jezevčici Dorotku.

12.2. proběhlo v čítárně školy divadelní představení Divadélka KOS. Děti zhlédly pohádku Poslední loupežník. Všem se divadlo moc líbilo.

V úterý 25.2. si udělali v Ještěrkách malé posezení, na které si děti samy vyrobily jednohubky.

O den později vyrazily Ještěrky do městské knihovny, kam odnesly některé své výtvarné práce a 27.2. se vydaly na vycházku k řece, aby zde nakrmily divoké kachny.

Poslední únorový den si zařádily děti ze všech družin na společném maškarním karnevalu v tělocvičně naší školy.

Všechna oddělení se také zapojila do výtvarné soutěže PAFu s názvem Podmořský svět.

Na závěr by chtěly Ještěrky poděkovat manželům Jakubcovým za finanční sponzorský dar ve výši 1000,- Kč, který použily jednak na nákup zákusků a surovin na jednohubky na odpolední posezení a také na nákup cen na maškarní karneval.