ŘÍJEN 2016

V pondělí 10. října se vydaly děti z Rybiček do muzejní zahrady, kde si společně zahrály kuželky.

V ten samý den vyrazily Ještěrky do městské knihovny na besedu o knihách. Seznámily se i s výpůjčním řádem.

Knihovnu navštívily i děti ze Žabek, a to ve čtvrtek 13. října.

Děti z Motýlků vyrazily 13.10. na bezpečnostně-dopravní vycházku. Během ní děti odpovídaly na kvízové otázky zaměřené na dopravní tématiku.

Na přírodovědné vycházky na téma podzim se vydala tři oddělení naší školní družiny. 18.10. to byly děti z Motýlků a Berušek a 21.10. děti ze Žabek.

Ve středu 19.10. se v Rybičkách pustili do vyřezávání halloweenských dýní. Pomohly jim v tom žákyně 8. tříd z naší školy.

21.10. proběhlo v Motýlcích hudební odpoledne s kytarou. Děti se seznámily s tímto hudebním nástrojem a také si za doprovodu kytary společně zazpívaly.

Poslední říjnový den byl ve znamení divadla. Do naší školní družiny zavítalo Divadlo Z bedny s panem Pohodou a Soničkou. Děti si odpoledne moc užily.

Fotografie číslo 19