ŘÍJEN 2015

Máme za sebou druhý měsíc nového školního roku, ve kterém se uskutečnila spousta zajímavých akcí. Hned v prvním týdnu proběhly čtyři.

5.10. se vydaly Ještěrky na procházku městem, při které plnily úkoly do soutěže městské knihovny týkající se historie Tachova. Děti měly za úkol doplňovat historické objekty do mapy.

O dva dny později si děti z Ještěrek zahrály bowling na zimním stadionu. A jako vždy nechybělo ani tentokrát malé občerstvení.

Ve čtvrtek 8.10. si zašly Berušky do muzejní zahrady a společně si zde zahrály ruské kuželky.

O den později navštívily Žabky městskou galerii. Prohlédly si zde výstavu dětských ilustrací p. Vostrého.

Ve středu 14.10. si zašly děti z Motýlků na tachovský zámek na výstavu železničních modelů.

V ten samý den navštívily Žabky dětské oddělení městské knihovny. Seznámily se s výpůjčním řádem a prohlédly si spoustu krásných knih. Také do knihovny přinesly některé ze svých výrobků.

21.10. si protáhly tělo děti z Ještěrek při relaxační józe pod vedením E. Šmejkalové.

Ve čtvrtek 22.10. Berušky a Motýlci společně pouštěli draky pod MŠ Stadtrodská. Někdo si draka sám vyrobil, někdo použil koupený.

26.10. se vydaly Žabky na lezeckou stěnu a pyramidu u Mraveniště.

Poslední říjnovou akcí byla 27.10. zumba v naší tělocvičně pod vedením V. Hotové, na které si zacvičily děti z Ještěrek.

Fotografie číslo 19