ŘÍJEN 2014

V úterý 7.října se vydaly děti ze Žabek již podruhé do muzejní zahrady.

Tentokrát si zde zahrály kuželky. O dva dny déle vyrazili Motýlci na nově otevřenou rozhlednu na Vysoké.

Tam se kousek svezli MHD, zpátky šli pěšky. Počasí jim přálo a děti si mohli prohlédnout blízké i daleké okolí Tachova.

V pondělí 13.10. si Berušky zpříjemnily vycházku sladkou zmrzlinou a pobytem na dětském hřišti.

O den později navštívily Žabky městskou knihovnu a Ještěrky si zacvičily zumbu pod vedením Věry Hotové.

Do městské knihovny se vydaly 16.10. děti z Ještěrek. Konalo se zde vyhlášení soutěže o nejhezčího maskota knihovny. Ještěrky vyhrály 1.místo.

Ve středu 22.10. zavítalo do naší školní družiny Divadélko KOS. Dětem zahráli pohádku Zamilovaný vodník. Všem se představení moc líbilo a těšíme se na další návštěvu tohoto divadélka.

Poslední říjnové odpoledne si užily Žabky při Halloweenské párty v maskách. Děti si zasoutěžily, zatancovaly a plnily různé úkoly s halloweenskou tématikou.