ŠD - PROSINEC 2016

Celý prosinec se nesl ve znamení blížících se Vánoc.

2.12. se pustily do pečení a zdobení perníčků Rybičky. Při práci dětem pomáhala i paní učitelka J. Horáčková.

Ten samý den si zařádily děti ze Žabek při čertovském odpoledni v maskách. Nejdříve si zatančily ve ŠD a potom se přesunuly do tělocvičny, kde si zasoutěžily.

Čertí odpoledne proběhlo 5.12. i v Ještěrkách.

Na vyhodnocení výtvarné soutěže „Zdobíme Vánoce“ se do městské knihovny vydaly 7.12. děti ze Žabek a Motýlků. Motýlci vyhráli v kategorii kolektivních prací 1.místo. Gratulujeme!

V úterý 13.12. si zašly Berušky na výstavu výtvarných prací do ZUŠ na tachovském zámku.

Vánoční besídka proběhla 16.12. v Rybičkách. Děti si zazpívaly koledy a pohrály si s novými hrami a hračkami, které k Vánocům ve ŠD dostaly.

V pondělí 19.12. se vydali Motýlci do okolí školy zdobit vánoční stromek pro ptáčky.

Na výstavu výtvarných prací do ZUŠ na tachovském zámku zavítaly 20.12. i děti ze Žabek. Cestou zpět se zastavily na náměstí u vánočního stromu a prohlédly si betlém.

Ten samý den se vydali Motýlci na bowlig na zimní stadion.

Ve středu navštívila Žabky a Ještěrky vedoucí tachovského psího útulku p. Jägerová, aby si převzala vánoční sbírku, která v těchto dvou odděleních probíhala. Děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli.

21.12. si u vánočního stromku zazpívaly děti z Motýlků koledy a rozbalily nové hry a hračky, které pod stromkem našly.

O den později si předvánoční posezení užily i děti ze Žabek.

PŘEJEME VŠEM ÚSPĚŠNÝ A POHODOVÝ ROK 2017.

Fotografie číslo 25