Školní družina - prosinec 2011

Poslední měsíc tohoto kalendářního roku žila naše školní družina Mikulášem a blížícími se Vánocemi.

U dětí z Berušek proběhlo 2.12. zábavné odpoledne „S čerty nejsou žerty“. Děti si v kostýmech Mikulášů, čertů a andělů zasoutěžily a zahrály různé hry. Ve stejném duchu proběhlo 5.12. i odpoledne v Žabkách, kdy se děti vyřádily na čertí diskotéce.

14.12. se Ještěrky vydaly na zimní stadion, kde si všichni společně zahráli bowling. Akce se všem dětem moc líbila.

Děti z ještěrek nacvičovaly celý měsíc vánoční pásmo, které předvedly rodičům 20.12. na vánoční besídce ve školní družině. Rodiče si zde zároveň měli možnost s dětmi vyrobit vánoční svícen.

Ve vánočním duchu se nesly i kroužky při školní družině. Na Tvořivém vyrábění dělaly děti vánoční svícny, na kroužku Vaření nepečené cukroví.

Naše školní družina již několik let navštěvuje a pomáhá pejskům z tachovského psího útulku. Před Vánocemi děti přinesly spoustu krmiva a pamlsků, které jsme ve středu 21.12.2011 předali majitelce útulku p. Jágerové . Na návštěvu za našimi psími kamarády se chystáme zase na jaře.

PŘEJEME VŠEM ÚSPĚŠNÝ A POHODOVÝ ROK 2012!