OHLÉDNUTÍ ZA KONCEM UPLYNULÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Hned na začátku června jsme společně oslavili Mezinárodní den dětí. Berušky a Ještěrky si tento den užily při různých hrách a soutěžích ve školní družině, děti ze Žabek se 2.6. 2011 vydaly na stopovanou. Při její přípravě a realizaci vydatně pomohla i praktikantka Zuzka, která v té době byla ve školní družině na souvislé pedagogické praxi. Všechny děti si svůj velký svátek užily a radost jim určitě udělaly i balíčky, které pro ně vychovatelky jednotlivých oddělení připravily.

Chtěli bychom poděkovat panu Miroslavu Novákovi za sponzorský dar ke Dni dětí ve formě nápojů a cukrovinek.

Na závěr školního roku si ještě Žabky udělaly výlet k hasičům, a to 22.6.2011. Měly možnost si zblízka prohlédnout všechna auta a techniku, šatny a ložnice hasičů, posilovnu, jídelnu a dokonce i kancelář velitele.A protože to ze školy máme daleko, využili jsme k cestě městskou hromadnou dopravu. U hasičů se nám moc líbilo a chtěli bychom poděkovat všem za ochotu a trpělivost, se kterou se nám věnovali.

I v tomto školním roce chystáme pro děti spoustu zajímavých akcí, ať už pravidelných, jako je sběr piškotů pro psí útulek a jeho následná návštěva, nebo různých příležitostných akcí, exkurzí, výletů atd. O všech vás budeme průběžně informovat.

V novém školním roce přejeme všem hodně úspěchů, radosti a hezkých zážitků!