Listopad 2016

První listopadový den vyrazily děti z Motýlků do muzea, kde si prohlédly expozici ptáků žijících na Tachovsku. Výstavou je provedl Pavel Řepa.

Ten samý den si zařádily Berušky při halloweenské párty.

Halloween si v maskách užily 4.11. také děti z Rybiček.

V pondělí 7.11. se vydaly Rybičky na exkurzi do tachovské polikliniky. Prohlédli si nejen prostory polikliniky, ale i pohotovost.

Do oddělení Žabek naší školní družiny přišly 9.11. na návštěvu Žabky ze ŠD Hornická. Děti si společně pohrály a domluvily se na dalším setkáni, tentokrát v ŠD Hornická.

10.11. vyrazili Motýlci do městské knihovny. Zapojili se do výtvarné soutěže Zdobíme Vánoce a 23.11. odnesli do knihovny své výrobky.

Také děti ze Žabek se zapojily do této soutěže a knihovnu s hotovými výrobky navštívily ve středu 16.11.2016.

Ve stejný den zašly Rybičky do počítačové učebny v naší škole. Seznámily se zde se základy malování na počítači.

22.11. se vydaly Berušky na bowling na zimní stadion.

Do Ještěrek zavítala 29.11. Lenka Errretová z městské knihovny. Jako tradičně si pro děti připravila pohádkový kvíz.

Ten samý den prožily děti z Motýlků ve své družině odpoledne plné pokusů.