Školní družina - Leden 2015

Začátkem ledna udělala všem radost sněhová nadílka. Na sněhu se děti vyřádily – bobovaly, jezdily na kluzácích, stavěly sněhuláky, koulovaly se atd. Bohužel sníh dlouho nevydržel. Doufáme, že letos ještě nějaký napadne.

Ve středu 14.1. vyrazili Motýlci na zimní stadión, aby si zde společně zahráli bowling. O pár dní později, a to 19.1., si bowling šly zahrát i Berušky.

14.1. navštívily děti ze Žabek počítačovou učebnu naší školy. Seznámily se zde s programem „Kreslení pro děti“, který si hned také vyzkoušely.

Na zumbu pod vedením V. Hotové si do tělocvičny zašly děti z Ještěrek v úterý 20.ledna.

Ve čtvrtek 22.1. vyrazily Žabky na exkurzi do Červeného kříže. Seznámily se zde se zásadami první pomoci a měly možnost si na figuríně vyzkoušet masáž srdce.

To samé odpoledne navštívily Ještěrky MŠ Pošumavská. Se svými malými kamarády si zacvičily zumbu.

Poslední akcí tohoto měsíce byla 27.1. návštěva Žabek v tachovském muzeu, kde byl pro děti připraven tematický program „Poznávejme zvířátka s panem Ladou“.

Fotografie číslo 19