Školní družina - leden 2012

Také v lednu proběhlo ve školní družině mnoho zajímavých akcí.

V úterý 10.1. navštívily děti z Ještěrek MŠ Pošumavská. 11.1.2012 si v rámci celoroční akce „Poznávání okolí Tachova“ vyjely Žabky na výlet do Vítkova. Kromě jízdy autobusem děti nejvíce ve Vítkově zaujalo krásné dětské hřiště.

V ten samý den se vydaly děti z Berušek na Rychtu, kde si vyzkoušely lukostřelbu. Všem se na Rychtě moc líbilo. V pondělí 16.1. proběhla v Ještěrkách šmoulí popcornová párty. Děti si zasoutěžily, zatančily a zahrály různé hry. Odpočinout si pak mohly hned následující den při relaxační józe pod vedením Evy Šmejkalové.

23.1. vyrazily už podruhé Ještěrky na zimní stadión, aby si zde zahrály oblíbený bowling. Hraní se dětem moc líbilo a určitě zde nebyly naposledy. Dvě akce se uskutečnily i 25.1.2012. Berušky se vydaly na exkurzi ke Sboru dobrovolných hasičů, kde se seznámily s požární technikou a prací dobrovolných hasičů. A Žabky navštívily KAT. Mohly si zde zahrát stolní fotbal, stolní tenis a různé společenské hry.

Všechna oddělení také v průběhu ledna vyráběla dárky pro budoucí prvňáčky.

A radost určitě udělala dětem i výměna nábytku ve dvou odděleních naší školní družiny.