KVĚTEN 2018

Do tachovského muzea na výstavu Historická potápěčská technika se 4.5. vydaly děti ze Žabek.

V pátek 11.5. si v rámci celoroční akce Poznávání okolí Tachova vyjely Žabky na výlet do Maršových Chodů. Tam i zpět jely autobusem.

15.5. si děti z Motýlků vyrazily k památníku na Mohyle.

O dva dny později strávili Motýlci příjemné hudební odpoledne. Na klavír jim hrála praktikantka Markéta, která byla tou dobou v naší školní družině na pedagogické praxi.

Ten samý den navštívily Berušky tachovský zámek, kde si prohlédly výstavu výtvarného seskupení Pampeklec.

Na přírodovědnou vycházku k zahrádkám se 22.5. vydaly děti ze Čmeláčků.

To samé odpoledne si Motýlci vyrazili na stopovanou. Cestou na Minerálku plnili různé úkoly.

Na exkurzi do tachovského psího útulku se v úterý 29.5. vydaly děti ze Žabek. Psím kamarádům přivezly spoustu dobrot. Děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli.

Ten samý den si děti z Motýlků zasportovaly na dětském hřišti v blízkosti školy.

Poslední květnový den proběhla v rámci oslav Dne dětí diskotéka v Motýlcích.

Fotografie číslo 22