Květen 2016

3.5. vyrazily na zumbu do tělocvičny školy děti z Ještěrek. Zatančily si pod vedením Věrky Hotové.

Ve čtvrtek 5.5. se vydali Motýlci po stopách historie na přírodovědnou naučnou stezku Tachov – Vysoká – Světce.

Ten samý den zavítala do Ještěrek p.Erretová z městské knihovny. Pro děti si připravila další pohádkový kvíz.

Na návštěvu Červeného kříže se vydaly v pondělí 9.5. děti z Berušek. Vyzkoušely si různou obvazovou techniku. Cestou zpátky do družiny se ještě zastavily na zmrzlinu.

Zahrát kuželky si do muzejní zahrady zašly 11.5. Žabky a 23.5. Berušky.

11.5. sportovali i Motýlci, a to při bowlingu na zimním stadionu.

Ve čtvrtek 19.5. se vydaly Žabky na lezeckou pyramidu u Mraveniště.

V ten samý den přijaly Ještěrky pozvání do kina Mže na přehlídku malých debrujárů – šikovných a zručných dětí ze Stříbra. Zhlédly zde různé pokusy a některé si mohly i vyzkoušet.

V květnu probíhala v Žabkách sbírka pro tachovský psí útulek, kterou děti v pátek 27.5. pejskům odvezly. Děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli :-)

Poslední květnovou akcí byla 30.5. návštěva Berušek na lezecké pyramidě u Mraveniště.