Květen 2015

V tomto měsíci si v tělocvičně zacvičily zumbu 5.5. Ještěrky a 12.5. Berušky.

Také na bowling na zimní stadión se vydala dvě oddělení naší školní družiny. Nejdříve 6.5. Motýlci a po nich 18.5. Berušky.

7.5. zavítala do Ještěrek vedoucí psího útulku p.Jägerová a přivedla s sebou i pejska Jettyho, kterého děti z Ještěrek adoptovaly. P.Jägerová promítla fotografie a videa ze života Jettyho a převzala sbírku, kterou mezi sebou děti z Ještěrek uspořádaly.

V pondělí 11.5. vyrazily Žabky do dětského oddělení městské knihovny a o den později pak na lezeckou pyramidu u Mraveniště.

14.5. se Motýlci vydali na turistickou vycházku na Světce. Cestou plnily různé úkoly.

Zahrát kuželky si do muzejní zahrady zašly 18.5. děti ze Žabek.

V rámci celoroční akce „Poznávání okolí Tachova“ vyjely Žabky 25.5. na výlet do Vítkova. Tam i zpět jely autobusem.

V ten samý den vyrazily Berušky na exkurzi do tachovské vodárny.

Poslední květnovou akcí byla 26.5. návštěva p.Erretové z městské knihovny v oddělení Ještěrek. Pro děti si připravila pohádkové kvízy a hádanky a předala jim i malou odměnu za celoroční spolupráci.