KVĚTEN 2014 VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V úterý 6.5. se děti z Ještěrek seznámily se zásadami první pomoci. Jejich družinu navštívili členové tachovské záchranné služby.

13.5. si děti z Ještěrek zatančily v tělocvičně školy v rytmu zumby pod vedením Věry Hotové.

Žabky se v ten samý den vydaly do tachovského muzea, kde pro ně byl připraven tematický program „Příroda je plná barev“.

Do městské knihovny se tento měsíc vydala dvě oddělení naší školní družiny, a to 14.5. Motýlci a 23.5. Žabky.

Na odpolední výlet na Minerálku si vyšly ve čtvrtek 15.5. děti z Berušek. Cestou si zahrály různé hry.

19.5. se v Ještěrkách děti protáhly při relaxační józe s Evou Šmejkalovou.

Na exkurzi do psího útulku „U Šmudliny“ vyrazily ve středu 21.5. děti z Berušek. Svým psím kamarádům donesly krmivo a různé dobrůtky.

V rámci oslav MDD proběhlo v čítárně školy divadelní představení Divadla Z bedny. Pan Pohoda se Soničkou zahráli dětem pohádku O rybářovi a rybce, po které ještě následovaly soutěže se sladkými odměnami. Děti si pohádkové odpoledne užily.

Poslední akcí měsíce byla 30.5. návštěva Ještěrek ve školní družině ZŠ Kostelní. Děti z obou družin si zasoutěžily a společně oslavily blížící se MDD.