Ve čtvrtek 5. května se vydala všechna oddělení naší školní družiny na plánovanou návštěvu psího útulku.

Nešli jsme tam s prázdnou, pejskům jsme přinesli piškoty, granule, psí pamlsky a také obvazový materiál. Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům, kteří se do sbírky pro psí útulek zapojili. V útulku se nám moc líbilo a p. Jägerové, která se o pejsky stará, jsme slíbili, že v příštím školním roce zase určitě přijdeme.

Děti ze zdravotního kroužku byly v úterý 17.5. na exkurzi u tachovské záchranné služby. Prohlédly si vybavení sanitek, vyzkoušely si dýchání z úst do úst a seznámily se s prací záchranářů.

Žabky navštívily ve čtvrtek 19.5. Muzeum Českého lesa. Pracovnice muzea si pro děti připravily tématický program Příroda je plná barev.

Děti se zde zábavnou formou seznámily se zajímavostmi z rostlinné i živočišné říše.

Fotografie číslo 16