DUBEN 2016

Ve středu 6.4. si v rámci celoroční akce Poznávání okolí Tachova vyjely Žabky na výlet do Vítkova. Po prohlídce obce si zahrály na místním dětském hřišti. Tam i zpět jely autobusem.

Na přírodovědnou vycházku vyrazila v dubnu dvě oddělení naší školní družiny. V úterý 5.4. to byly děti z Motýlků a v pondělí 11.4. děti z Berušek.

12.4. se vydali Motýlci na sídliště Rapotín. Jejich cílem bylo venkovní sportoviště, kde si děti vyzkoušely cvičební náčiní a zahrály různé hry.

Do tachovského psího útulku vyrazily Berušky v pondělí 18.4. Po prohlídce útulku předaly p. Jägerové krmivo a pamlsky, které pejskům přinesly.

O den později se vydali Motýlci na provazovou pyramidu na Rychtu.

Odpoledne plné pohybu si ve čtvrtek 21.4. v tělocvičně školy užily děti z Berušek.

Poslední dubnovou akcí bylo vystoupení kouzelníka Rena v čítárně naší školy. Do představení se zapojily i děti a všichni si odpoledne moc užili.