DUBEN 2015

V prvním týdnu po Velikonocích vyrazily ve čtvrtek 9.4. Ještěrky do městské knihovny.

V ten samý den se šly děti z Motýlků podívat do tachovského zámku na výstavu hraček.

Do KATu na výstavu soutěžních výtvarných prací na téma podmořský svět se v úterý 14.4. zašly podívat děti ze Žabek. Po zhlédnutí výstavy si děti mohly v KATu i pohrát.

O den později navštívily Berušky počítačovou učebnu naší školy, kde se seznámily s programem Kreslení pro děti.

Ve čtvrtek 16.4. proběhl na našem školním hřišti zápas ve vybíjené mezi Motýlky a Beruškami. Po urputném boji nakonec vyhrály děti z Motýlků.

21.4. zavítalo do naší školní družiny Divadlo divů. Děti tak měly možnost vidět klauna na jednokolce, žonglování, kouzlení, cvičené pejsky atd. Všem se vystoupení moc líbilo.

Poslední dubnovou akcí byla návštěva Žabek v tachovském psím útulku. Jako každý rok, ani tentokrát nešly s prázdnou. Do útulku přinesly pejskům krmivo a různé pamlsky. Za odměnu se pak děti cestou z útulku zastavily na zmrzlině.