DUBEN 2014 VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Na začátku dubna proběhla v Žabkách beseda s dopravním policistou a mluvčí tachovské policie D. Jirouškovou, která se týkala především bezpečnosti malých cyklistů.

O dva dny později vyráběly děti z Ještěrek velikonoční dekorace pod vedením Lindy Koldové.

Lezeckou pyramidu u Mraveniště postupně navštívily Ještěrky (7.4.), Berušky (23.4.) a Žabky ( 25.4.).

Ve středu 9.4. si Motýlci zastříleli na Rychtě. Měli možnost si vyzkoušet střelbu jak z luku, tak ze vzduchovky.

V ten samý den se do městské knihovny vydaly děti z Berušek.

Na další návštěvu MŠ Pošumavská vyrazily 14.4. děti z oddělení Ještěrek.

Den před velikonočními prázdninami vyráběly Žabky kuřátka z piškotů. Po slepení máslovým krémem si je děti zdobily podle vlastní fantazie různobarevnou cukrovou polevou.

Ve stejný den si děti z Ještěrek zahrály bowling na zimním stadiónu. Tam jely MHD, zpátky šly pěšky.

Již poněkolikáté si 22.4. zatančily Ještěrky zumbu v tělocvičně naší školy pod vedením V. Hotové.

Do muzea na prohlídku stálé expozice se 23.4. vydaly děti z Motýlků.

Na exkurzi do psího útulku tento měsíc zašly 25.4.Ještěrky a 29.4. Žabky. Děti nešly s prázdnou, pejskům přinesly krmivo a různé pamlsky. A zároveň si děti z Ještěrek adoptovaly pejska Jettyho, o kterého se budou společně starat.

Na konci měsíce, a to 28.4., si ještě Ještěrky vyzkoušely lezení na horolezecké stěně v Mraveništi.