Školní družina - duben 2011

Protože je duben měsíc bezpečnosti, pozvali jsme 14.4. do školní družiny mluvčí tachovské policie Dagmar Jersákovou. Děti z Ještěrek a Žabek s ní besedovaly o tom, jak se chovat v silničním provozu, a to ať už jako cyklisti nebo jako chodci. Děti byly také seznámeny s tím, jak se zachovat, osloví-li je nebo dokonce nějak obtěžuje cizí člověk. Vzhledem k blížícím se prázdninám nechybělo ani poučení o bezpečnosti při prázdninových aktivitách.

27.4. navštívily děti z Berušek dětské oddělení městské knihovny, kde se seznámily s půjčovním řádem, mohly si prohlédnout nabízené tituly nebo využít volně přístupný internet.

Všechna oddělení naší družiny hojně využívala hezké dubnové počasí k různým sportovním hrám na víceúčelovém školním hřišti.

Na 5.5. plánujeme návštěvu psího útulku. Pokud chcete, můžete přispět krmivem pro psy (piškoty, granule atd.)