Červen 2018

4.6. vyrazili Čmeláčci k řece Mži a společně zde nakrmili kachny.

Ve středu 6.6. proběhl na školním hřišti zápas ve vybíjené. Utkaly se mezi sebou děti z Rybiček a Motýlků.

O den později si na lezeckou pyramidu u Rychty vyšli Čmeláčci.

Multifunkční hřiště na sídlišti Rapotín navštívily 8.6. děti ze Žabek. Tam i zpět jely autobusem.

V pondělí 11.6. se do městské knihovny vydali Čmeláčci.

Balónkovou párty na dětském hřišti spojenou s piknikem si 13.6. užily děti z Rybiček.

Ve čtvrtek 14.6. navštívili Motýlci výstavu hlavolamů na tachovském zámku.

O den později se na turnaj v kuželkách do muzejní zahrady vydaly děti se Žabek. Utkaly se se Žabkami ze ŠD Hornická. Zároveň se zúčastnily natáčení televize Déčko na výstavě historické potápěčské techniky.

Do firmy Grammer na vyhodnocení výtvarné soutěže o nejhezčí dopravní prostředek vyrazili v pondělí 18.6. Motýlci a Žabky.

19.6. se do Zverimexu zašly podívat děti ze Čmeláčků. Cestou zpět se zastavily na zmrzlinu.

Opéct špekáčky si do Studánky zajely 20.6. děti z Rybiček. Tam i zpět jely autobusem.

V pondělí 25.6. si Rybičky při jízdě na kole na dopravním hřišti zopakovaly pravidla silničního provozu.

Sportmánii na sportovišti u Rychty navštívily 26.6. děti ze Žabek. Kromě různých sportovních aktivit zbyl čas i na zmrzlinu.

O den později navštívil naši školní družinu pan Pohoda se Soničkou z Divadla Z bedny. Bylo hezké počasí, proto představení proběhlo na školním hřišti. Po pohádce, ve které si zahrály i děti, následovaly soutěže se sladkými odměnami.

Poslední akcí letošního školního roku byla kostýmová prohlídka tachovského zámku, které se 28.6. zúčastnily děti z Berušek a Motýlků. Berušky cestou zpátky stihly i zmrzlinu.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ A POHODOVÉ PRÁZDNINOVÉ DNY!