Červen 2017

Poslední měsíc letošního školního roku proběhlo v naší školní družině mnoho akcí.

Žabky se 1.6. vydaly na kuličkiádu do ZŠ Kostelní. Oslavily tak Den dětí s kamarády ze ŠD Hornická a Kostelní.

Berušky, Motýlci a Ještěrky oslavili Den dětí ve svých družinách. Proběhlo zde odpoledne plné her a soutěží.

Na nové dopravní hřiště u naší školy se s koloběžkami 8.6. vydali Motýlci a 26.6. Rybičky.

8.6. vyrazily Žabky na Minerálku na přírodovědnou vycházku spojenou s poznáváním lučních květin.

V pátek 16.6. proběhly hned tři akce. Motýlci se vydali na návštěvu k hasičům spojenou s opékáním vuřtů, Rybičky kreslily na chodníku u školy a v Beruškách proběhla beseda o canisterapii s praktickými ukázkami.

Bublifukovou párty si 19.6. na dětském hřišti užily děti z Rybiček.

V pátek 23.6. proběhlo na školním hřišti divadelní představení Divadla Z bedny. Pan Pohoda se Soničkou zahráli za vydatné pomoci dětí pohádku O červené řepě. Po ní následovaly soutěže se sladkými odměnami.

28.6. si na závěrečnou zmrzlinu do cukrárny Andělím vyšly děti ze Žabek. Zmrzlinu si snědly v muzejní zahradě, kde si i společně pohrály.

V ten samý den vyrazily na zmrzlinu a ledovou tříšť i Berušky.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ A POHODOVÉ PRÁZDNINOVÉ DNY!