Červen 2016

Ve středu 1.6. oslavily svůj svátek děti ze Žabek. Zašly si na zmrzlinu do cukrárny Andělín a potom navštívily muzejní zahradu, kde si společně pohrály.

V Ještěrkách ten den proběhlo zábavné odpoledne plné her a soutěží.

O den později oslavily MDD Berušky. Nejdříve si v družině vyrobily ovocné poháry a potom na dětském hřišti proběhla balónková párty.

Na návštěvu svých kamarádů do ŠD Kostelní vyrazily 8.6. Žabky. Původně zde měla proběhnout Kuličkiáda, ale vzhledem k nepříznivému počasí si děti jen společně pohrály ve školní družině.

Na exkurzi do myčku aut u kasáren se v pondělí 13.6. vydaly děti z Berušek.

Ve čtvrtek 16.6. navštívili Motýlci výstavu na tachovském zámku s názvem Kouzlo starých map.

21.6. si zašly děti z Motýlků zahrát minigolf k zimnímu stadionu.

Na závěrečný výlet si do Lomu u Tachova vyjely 22.6. Žabky. Prohlédly si obec a pohrály na dětském hřišti. Na výlet jely vlakem.

O den později si vyrazili Motýlci na piknik v přírodě. Mimo jiné si pochutnali i na jahodách se šlehačkou.

Velkého úspěchu dosáhlo osm dětí z Ještěrek v soutěži Rozkvetlá zahrada pořádané českým zahrádkářským svazem. V kategorii kolektivní polytechnická práce získali první místo v republice. Gratulujeme!

Na závěr školního roku, a to 28.6., si děti ještě užily Divadlo Z bedny s panem Pohodou a Soničkou. Protože byl krásný letní den, konalo se tentokrát představení na školním hřišti. Po pohádce následovaly soutěže se sladkými odměnami.

Ke konci června také postupně zašly děti ze všech oddělení na rozlučkovou zmrzlinu.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ SLUNÍČKOVÉ PRÁZDNINY