ČERVEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V pondělí 2.6. se děti z Berušek vydaly na výlet do Plané. Tam i zpět jely autobusem. Po prohlídce města si zašly na zmrzlinový pohár a před návratem do Tachova ještě stihly nakrmit labutě.

Na exkurzi do psího útulku vyrazili 4.6. Motýlci. A tradičně nešli s prázdnou, ale svým čtyřnohým kamarádům přinesli spoustu pamlsků.

V ten samý den si děti ze Žabek zasoutěžily na Kuličkiádě, na kterou je pozvala školní družina ZŠ Kostelní. Dětem se cvrnkání moc líbilo a určitě se příště zúčastní znovu.

O den později se Ještěrky vydaly do městské knihovny, kam odnesly spoustu svých výtvarných prací.

Bowling na zimním stadiónu si zahrály 16.6. Ještěrky a 18.6. děti z Motýlků.

Žabky si 18.6. zasportovaly na hřišti a lezecké pyramidě u Mraveniště.

V pátek 20.6. se na výlet do Halže autobusem vydaly děti ze Žabek. Prohlédly si Vesnické muzeum a před návratem do Tachova si pochutnaly na nanuku.

Svou sbírku hraček a pamlsků pro adoptovaného pejska Jettiho předaly 23.6. p. Jägerové děti z Ještěrek.

V úterý 24.6. zavítala do Ještěrek vedoucí městské knihovny p. Eretová se svojí kolegyní. Pro děti si připravily krátký literární kvíz. A jako poděkování za spoustu výtvarných prací, které celý rok děti do knihovny nosily, rozdaly dětem sladkosti.

V červnu také proběhly dvě poslední lekce kroužku Vaření.

A všechna čtyři oddělení ještě v samém závěru školního roku vyrazila do města na zmrzlinu.

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA A ÚŽASNÝCH ZÁŽITKŮ!!!!!