ČERVEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Poslední měsíc školního roku 2012-2013 jsme zahájili oslavou MDD. Ve středu 5.6. k nám zavítalo Divadlo Z bedny. Protože bylo krásné počasí, divadelní představení a soutěže, které po něm následovaly, proběhlo na školním hřišti.

Dětem i pani vychovatelkám se odpoledne moc líbilo a Divadlo Z bedny určitě nebylo v naší školní družině naposled.

11.6. vyrazily děti z Berušek a ze Žabek na lezeckou pyramidu u Mraveniště.

Hned další den navštívily Berušky městskou galerii, kde si prohlédly ilustrace dětských knih Renáty Fučíkové a ilustrace řeckých bájí a pověstí Lucie Dvořákové.

To samé odpoledne se vydaly Ještěrky do MŠ Slovenská, aby odevzdaly společnou výtvarnou práci, kterou pro své malé kamarády vyrobily.

Ve středu 19.6. připravily Berušky pro děti ze Žabek stopovanou. Na konci čekal na děti poklad se sladkou odměnou. Počasí dětem přálo a všem se odpoledne moc líbilo.

Ani Ještěrky to odpoledne nepřišly zkrátka, protože společně vyrazily na zmrzlinu.

O dva dny později si na zmrzlině pochutnaly i děti ze Žabek.

Poslední červnovou akcí bylo předání sbírky naší školní družiny panu Bobálovi pro záchrannou stanici ve Studánce.