BŘEZEN 2018

Celý březen děti ze všech oddělení pilně vyráběly dekorace na tradiční Jarní jarmak, který se letos uskutečnil ve vestibulu školy ve středu 28.3. Naše školní družina zde měla svůj vlastní stánek.

Ve středu 8.3. navštívili Motýlci městskou knihovnu a odevzdali zde svou soutěžní práci – velikonočního beránka.

16.3. se vydaly Žabky na návštěvu stejnojmenného oddělení ŠD Hornická. Tato dvě oddělení se domluvila na celoroční spolupráci. Tentokrát si děti společně zasoutěžily v tělocvičně.

Ve středu 21.3. se vydaly děti z Berušek, Motýlků a Žabek do knihovny na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Velikonoční beránek. Motýlci získali 1.místo a Berušky 2.místo v kategorii kolektivních prací školních družin :)

O den později se Rybičky za pomoci p.uč. Jany Horáčkové pustily ve školní kuchyňce do pečení a zdobení velikonočních perníčků.

Fotografie číslo 16