BŘEZEN 2017

První březnový den si děti z Motýlků a Rybiček společně zahrály a zasoutěžily při sportovním odpoledni v tělocvičně školy.

3.3. vyrazily Berušky na přírodovědnou vycházku zaměřenou na poznávání stromů. Cestou se také zastavily na provazové pyramidě na Rychtě.

Na kuželky do muzejní zahrady se 20.3. vydaly děti z Rybiček.

Ve středu 22.3. navštívili Motýlci tachovský zámek, kde si prohlédli výstavu háčkovaných modelů různých postav z pohádek a filmů.

23.3. se vydaly Žabky do dětského oddělení městské knihovny.

V ten samý den navštívila vedoucí knihovny p. Erretová oddělení Ještěrek. Pro děti si opět připravila vědomostní kvíz a pohádkové omalovánky.

28.3. vyrazili Motýlci na přírodovědnou vycházku do Vilémova.

Ve čtvrtek 30.3. si vyjely na výlet do Malého Rapotína děti ze Žabek. Tam i zpět jely vlakem.

Do výtvarné soutěže městské knihovny na téma „Kraslice“ se zapojily Žabky. Společně vytvořily „Kraslicovník“.

V průběhu celého března vyráběly děti ze všech oddělení na Jarní jarmark, který proběhl v naší škole 31.3.