BŘEZEN 2016

Ve středu 9. března proběhlo v tělocvičně školy sportovní odpoledne, kterého se zúčastnily děti z Berušek a Motýlků.

Na začátku dalšího týdne, a to v pondělí 14.3., se vydaly děti z Berušek na kuželky do muzejní zahrady.

V ten samý den zavítaly Žabky do tachovského Červeného kříže, kde si vyzkoušely masáž srdce a dozvěděly se další důležité informace týkající se záchrany života.

16.3. navštívily děti z Motýlků městskou knihovnu.

O den později se do knihovny vydaly i děti ze Žabek a odevzdaly zde společnou práci na výtvarnou soutěž Veselý zajíček.

V úterý 22.3. opět zavítala do Ještěrek vedoucí městské knihovny p. Erretová. Kromě pohádkového kvízu si tentokrát pro děti připravila i výrobu velikonočního zajíčka.

23.3. se do městské knihovny již podruhé vydaly Žabky. Tentokrát přijaly pozvání na vyhodnocení výtvarné soutěže Veselý zajíček. Děti obdržely diplom a sladkou odměnu za nej…výrobek v kategorii kolektivní práce.

Další sportovní odpoledne Motýlků a Berušek proběhlo 30.3. v tělocvičně školy. Tentokrát si děti poměřily síly ve vybíjené.

Poslední březnovou akcí bylo 31.3. divadelní představení Divadélka KOS. Herci zahráli dětem pohádku Jak skřítek málem zaspal jaro. Pohádkové odpoledne si všichni moc užili.

Fotografie číslo 19