BŘEZEN 2015

V úterý 3.3. zavítalo do naší školní družiny Divadlo Z bedny s panem Pohodou a Soničkou. Pohádkové odpoledne si děti moc užily.
Do městské knihovny se 10.3. vydaly Žabky a 11.3. Berušky.

Následující den si zahrály florbal děti z Ještěrek. Nastoupily proti týmu z florbalového kroužku.

V pondělí 16.3. si děti z Berušek a Motýlků měly možnost popovídat s myslivcem. Při besedě si prohlédly i několik mysliveckých trofejí.

Zumbu pod vedením V. Hotové si v úterý 17.3. v tělocvičně školy zacvičily děti z Ještěrek.

Žabky si o den později vyzkoušely kreslení na počítači v počítačové učebně naší školy.

Do oddělení Ještěrek zavítala 19.3. vedoucí městské knihovny p. Erretová. Pro děti si připravila různé kvízy týkající se známých pohádek.

V rámci akce „Poznávání okolí Tachova“ si děti ze Žabek vyrazily na výlet do Ctiboře. Tam i zpět jely autobusem.

Poslední březnovou akcí byla Stopovaná, kterou si pro děti z Berušek připravili Motýlci.

Celý březen vyráběly děti ze všech oddělení na Jarní jarmark, který naše škola pořádala v pátek 27.března.