Školní družina - březen 2014

První pracovní den měsíce března vyrazily Ještěrky na maškarní karneval do MŠ Pošumavská, kde si se svými malými kamarády nejen pohrály, ale také zacvičily zumbu.

O dva dny déle, ve středu 5.3., proběhla v oddělení Ještěrek beseda s mluvčí tachovské policie p.Jirouškovou.

Na bowling v tomto měsíci vyrazila hned tři oddělení naší školní družiny. V pátek 7.3. to byli Motýlci, ve středu 12.3. Ještěrky a v pondělí 24.3. Berušky.

Dvě oddělení strávila tvořivé odpoledne s Lindou Koldovou, žákyní 9.třídy naší školy, a to 14.3. Ještěrky a 26.3. Žabky. Děti si vyrobily dekorace s velikonoční tématikou.

V úterý 18.3. do naší školní družiny zavítalo Divadlo Z bedny s panem Pohodou a Soničkou. V čítárně školy dětem zahráli pohádku Perníková chaloupka. Všem se představení moc líbilo.

Hezkého počasí využily děti z Ještěrek a společně vyrazily na zmrzlinu. Také se zapojily do sbírky plyšáků pro psí útulek, kterou vyhlásila 4.A.

Ještěrky si také 25.3. zatančily s V. Hotovou v rytmu zumby a 27.3. si protáhly tělo při relaxační józe pod vedením E. Šmejkalové.

Městskou knihovnu navštívily ve středu 26.3. děti z Motýlků.

O den později vyrazily Žabky na exkurzi ke Sboru dobrovolných hasičů. Seznámily se zde s náročnou prací hasičů i s hasičskou technikou.