Školní družina - březen 2013

BŘEZEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V březnu se všechna oddělení zaměřila hlavně na výrobu velikonočních dekorací a jarní výzdobu družin a přilehlých prostor.

V tomto měsíci také postupně navštívily děti tachovskou městskou knihovnu. 12.3. Berušky, 18.3. Žabky a 21.3. Ještěrky, které se mimo prohlídky knihovny zúčastnily i besedy o bezpečném internetu. Ve středu 13.3. vyrazily Ještěrky na zimní stadión, kde si zahrály oblíbený bowling. Tam jely autobusem MHD, zpátky šly pěšky.

O týden později proběhlo v Ještěrkách vyrábění s Lindou, žákyní 8. třídy naší školy. Tentokrát si Linda vzala na pomoc spolužačku Kláru Véghovou. Děti pod jejich vedením vyrobily krásné ovečky, kterými vyzdobily chodbu naší školy.

I v Beruškách měla paní vychovatelka pomocnici, protože zde vykonávala třítýdenní souvislou pedagogickou praxi Markéta Klimšová, studentka 4. ročníku SPgŠ v Karlových Varech.

Fotografie číslo 19