Školní družina – březen 2012

Blížící se jaro se projevilo i v naší školní družině. Všechna oddělení i přilehlé prostory byly vyzdobeny výrobky s jarní tématikou.

Do městské knihovny se vydala dvě oddělení ŠD, a to 7.3. Berušky a 28.3. Žabky. Ještěrky mají naplánovanou návštěvu na duben.

Ve středu 21.3. se vydaly Berušky na návštěvu KATu. Děti si zde zahrály různé společenské hry a také stolní fotbal a tenis.

V ten samý den si vyjely Žabky na další výlet v rámci akce „Poznávání okolí Tachova“. Tentokrát vedla jejich cesta vlakem do Lomu u Tachova. Děti si prohlédly vesnici, podívaly se k blízkému rybníku a pohrály si na dětském hřišti. Počasí bylo opravdu jarní a všichni si výlet moc užili.

V pondělí 26.3. vyrazily děti z Ještěrek na bowling na zimní stadion. Bowling se dětem moc líbil a už mají domluvenou další návštěvu na příští měsíc.

O dva dny déle, 28.3., přišly na návštěvu do Ještěrek děti ze školní družiny ze ZŠ Kostelní. Oplatily tak Ještěrkám návštěvu z října 2011. Děti si společně popovídaly, zahrály a zasoutěžily.

V závěru měsíce se 30.3. vydaly Berušky do Mraveniště na hodinu keramiky. Děti vyráběly pod vedením Aleny Dvořákové dárečky pro maminky ke Dni matek.

Fotografie číslo 16