Školní družina - březen 2011

Přestože v březnu byly jarní prázdniny, i tak jsme toho ve školní družině hodně stihli. Kromě různých výrobků s jarní tématikou, her v družině, tělocvičně i na hřišti, byly v úterý 22.3. děti ze zdravotního kroužku na návštěvě v MŠ Stadtrodská. O týden později, 29.3., se tam na den otevřených dveří vydaly i děti z Berušek. Nejen že si prohlédly prostory školky, ale měly možnost si i pohrát.

V ten samý den navštívily Žabky dětské oddělení městské knihovny, kde se seznámily s půjčovním řádem, prohlédly si nabízené knihy a časopisy a také si mohly chvíli zahrát na počítači.

Do MŠ ani do knihovny nepřišly děti s prázdnou, ale přinesly některé ze svých výrobků. Hned další den, ve středu 30.3., zavítal odpoledne do naší družiny cirkus. Na programu byla jízda na jednokolce, žonglování, kouzlení a drezúra malých pejsků. Cirkus sklidil velký úspěch a děti odměnily všechny účinkující zaslouženým potleskem.

Také bychom chtěli moc poděkovat paní Aleně Habartové za sponzorský dar. Do školní družiny zakoupila dvoje boby a 16 kluzáků.