NOVOROČNÍ PĚTIBOJ

Praha 01. 02. 2012, sportovní hala Sokol Praha Královské Vinohrady

Sportovní soutěž v rámci projektu Odznak všestrannosti olympijských vítězů, který založili dva olympijští vítězové v desetiboji – Robert Změlík a Roman Šebrle.

Třicet sedm škol z Prahy a tři hosté (Postoloprty, Chomutova a Tachov Zárečná) bojovaly v pěti vybraných disciplínách – trojskok, sed-leh, přeskok přes švihadlo, hod modicinbálem a driblink.

Vynikající výkony našich žáků znamenaly celkové vítězství!!!

Skvěle zorganizované závody, setkání se sportovci, kteří reprezentovali naši republiku na olympijských hrách nebo mistrovství světa a mnoho dílčích úspěchů a i celkové prvenství = nezapomenutelný zářitek.

Školu reprezentovali – Dagmar Hrabovská, Tereza Hladíková, Andrea Gonová, Denisa Vávrová, Luboš Kovář, Jan Král, Pavel Kořínek a David Schubert.