Londýn 16. - 20. 5. 2014

Naše škola tento rok uspořádala poprvé zahraniční exkurzi do Londýna.

Děti v hlavním městě strávily celkem 3 poměrně náročné dny. V těchto dnech měly možnost seznámit se s nejvýznamnějšími památkami a turistickými atrakcemi Londýna. Největší úspěch slavily hlavně atrakce London Experience (hororově-vzdělávací centrum), muzeum Madame Tussaud´s (muzeum voskových figurín) a London Eye (135m vysoké ruské kolo).

V rámci pobytu byli naši žáci ubytováni v rodinách, díky tomu dostali jedinečnou příležitost vyzkoušet si své jazykové dovednosti v praxi. Zároveň také mohli blíže poznat anglickou kulturu, kuchyni a zvyky. Většina dětí byla touto novou zkušeností nadšena a v rámci rodin si někteří našli i nové kamarády či příležitost dalšího kontaktu s rodilými mluvčími.

Poznávací zájezd sklidil mezi žáky velký úspěch a i přes velmi fyzicky náročný program si svůj výlet všichni užili, a to i díky krásnému počasí, které nás provázelo celých pět dní.