Go kurz třídy VI. B

Začátkem září, čtvrtek 5. 9. a pátek 6. 9., se třída VI.B vydala na Dětský tábor Kořen, aby se zde žáci blíže seznámili se svou novou paní učitelkou třídní – Marcelou Vránovou.

Po ubytování v chatkách proběhl blok „seznamovacích“ her, poté se žáci vydali na pěší túru podél Kosího potoka, kde mohli vidět starou papírnu, krásné údolí přírodní rezervace a také vesnici Olbramov. Večer proběhlo tradiční opékání špekáčků, následoval „bobřík odvahy“ kolem kostela.

Ne všichni měli dost odvahy, ale nakonec téměř všichni odvahu v sobě našli a odměna je neminula.

Druhý den pokračoval dalším blokem her, procházkou po vesničce Kořen, a tak mohli vidět tzv. zámeček, opravovanou synagogu a také ve stráni ukrytý židovský hřbitov.

Následovalo závěrečné zhodnocení a žáci se vydali na cestu zpět do Tachova.

Podle slov žáků se jim adaptační kurz líbil.

Vše umocnilo počasí, bylo nádherně, slunečno a kolem 27°C. Co víc si přát!!!

Zapsaly: Marcela Vránová, Marie Maňovská

Fotografie číslo 7