DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZŠ ZÁREČNÁ

V sobotu 25. 3. proběhl na ZŠ Zárečná Den otevřených dveří, který byl pro budoucí prvňáčky, jejich rodiče i širokou veřejnost připraven formou „Cesty za pokladem“.

Návštěvníci si v průběhu odpoledne prohlédli třídy, školní družiny, tělocvičnu a další prostory školy.

Pro děti byly připraveny zajímavé úkoly, za které získávaly drobnou odměnu. Rodiče měli možnost získat informace o zápisu do 1. ročníku, který proběhne v pátek 7. 4. 2017 od 13:00 do 18:00 hodin.

Ředitel školy i pedagogové odpověděli rodičům na otázky týkající se školního vzdělávacího programu, tříd s rozšířenou tělesnou výchovou, kroužků při škole, fungování školní družiny či otevření nového dopravního hřiště.

Součástí odpoledne byla i pohádka Červená Karkulka, kterou dětem i dospělým zahráli žáci 3. ročníku.